středa 29. dubna 2015

JARNÍ INTERBEAUTY PRAGUE 2015

10. a 11. dubna se v Holešovicích konal mezinárodní veletrh Interbeauty Prague. Pokud vás akce podle mého povídání zaujme, další proběhne na podzim a to 16. a 17. 10. Oficiální popis zněl ...

zdroj

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Již tradičně je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi jsou kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo.

Pokud by někoho zajímal seznam vystavovatelů, tak tady

A bohatý doprovodný program tady.

Tím jsem si odbyla tu první část a teď už moje poznatky. Na festivalu jsem byla poprvé, ale s veletrhy v Holešovicích už nějakou zkušenost mám, takže jsem věděla, co čekat. Hodně lidí. A to se splnilo. I když jsem šla v naprosto nejvhodnější čas, takže to ještě nebylo tak hrozné. Nechtěla bych tam být třeba v sobotu kolem poledne, to muselo být zabijácké.

Každý návštěvník si mohl vybrat jeden z laků, já si vybrala ten na fotce a jsem na něj zvědavá. Barviček bylo hodně, těžký výběr. Samozřejmě jsme dostali kupu letáčků a všeho možného. 


Nejhojněji byly zastoupeny nehtíky. Což bylo zrovna něco, což mě až tak nebralo, protože nehty si nechávám většinou někde dělat, ale věcičky zajímavé, to určitě. A barevné! Nádhera. Pak jsem se různě dívala, procházela, informovala a fotila.
A vyhrála jsem cenu, heč. Bylo to za správnou odpověď po přednášce a já jako pilná studentka jsem pozorně poslouchala, takže jsem ji věděla. Navíc nebyla těžká. A navíc tam nebylo moc lidí, z těch co jsme poslouchali v tu chvíli asi tak tři. Takže šance velká :-D Opakuji, v sobotu v poledne bych nenašla odvahu, ani kdyby bylo výhrou auto. Ale takhle na to stupeň mojí odvahy stačil. 


Moc jsem nenakupovala, měla jsem na potom ještě nějaký program a nechtělo se mi sebou tahat bůh ví co, tak jsem si koupila jen černou tužku na oči.

Závěrem tu je ještě pár dalších fotek.

výstaviště


tohle jsou lesky mého dětství! kdo je pamatuje? :)

k nakousnutí


bělení zubů

manikúra zadarmo, největší fronta :-D


tejpování

nehty paní, co seděla vedle mě, líbí se vám...?
Byly jste holky? Nebo se teprve chystáte? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat