pondělí 30. března 2015

BEAUTY - HAUL

Rachel bloguje o kosmetice? Vážně? Ano, vážně! A komu se to nelíbí, ať si ... Víte co :) Tohle je můj blog a já si budu psát, co chci. To jen tak na okraj pro ty z vás, kdo se diví, co to tu je za novinku. Kdo mě čte pravidelněji, ví, že jsem začala chodit na kosmetický kurz. Ehm, ano, není to vtip (pro ty, co to slyší prvně :-D ) Je z toho hodně srandy, zatím víc, než užitku, ale věřím, že i k tomu jednou dojdu.

Dneska vám ukážu, co jsem si koupila, abych mohla doma trénovat (protože zatím si maluju části ksichtu, který se prý vůbec nemalují ...). Make-upu se bojím, jak čert kříže (znáte takové to, jak neodhadnete odstín a podél krku máte šílenou lajnu dělící vaši kůži a make-upovou část, nevšimnete si jí a jdete s tím ven). Takže bacha na mě, byla jsem nakupovat :)

Jo ještě se musím pochlubit, že vím, co znamená HAUL! Schválně, kdo to nevěděl? To je, když si něco koupíte :-D A víte, co je OOTD? Na to jsem nemohla přijít a je to Outfit Of The Day! No kdo by to byl řekl :)


Všechno pohromadě. Teď to vezmu detailněji a dám vám k tomu i komentář, pokud je tu nějaká taková lama jako já :) Nepředpokládám, ale nevadí :)

Tak, toto je micelární voda. Koupila jsem ji od kosmetičky, prý je dobrá, tak uvidíme. (Nebudu vám lhát, ještě před týdnem jsem nevěděla, co to sakra micelární voda je. Něco s vodou?) Do teď jsem používala na pleť kde co, takže horší, než to bylo teď, to nebude.


V DM prodávají přírodní kosmetiku Alverde a protože jsem na oči docela citlivá, zvolila jsem jejich řasenku, abych tam neměla do začátku moc chemie. To zelené kulaté je make-up, tuším, že se tomu říká tuhý.


BB Cream, pudr a labutěnka. Nejlepší slovo. Labutěnka. Zjistila jsem ale, že většina lidí používá spíše štětce, takže možná půjdu nakupovat znova, až zjistím, že je k ničemu. Každopádně je měkoučká, to mi zatím stačí.


Stíny. Zatím používám nejčastěji ty světlé, protože to není tak velká pálka najednou. Ty černé mám na stínování a zkoušela jsem s nimi dělat už i linky a jde mi to lépe, než gelovou tužkou, tak uvidím.

Mám pro vás zásadní otázku, znáte nějaké další zkratky jako haul a ootd? Poučte mě :)

Žádné komentáře:

Okomentovat